برای تکنولوژی اضافی در خرید سشوار پول خرج نکنید

448

برای هر نوع و هر جنس مویی یک سشوار حرفه ای مورد نیاز است. این مطلب قصد داریم به شما کمک کنیم که موارد کلیدی مورد نیاز خود را هنگام خرید سشوار شناسایی کنید. وقت و هزینه خود را با محصولاتی که کاری را انجام نمی دهند، هدر ندهید تا زمانی که مطمئن شوید بهترین نتیجه را به دست می‌آورید.

اگر برای بار اول به قصد خرید سشوار یا تعویض سشوار قدیمی خود با یک مدل جدیدتر وارد یک مغازه یا فروشگاه اینترنتی شوید، با انبوهی از برندها و قابلیت هایی روبه رو خواهید شد که شاید قبلاً یک بار هم اسم آن ها را نشنیده باشید. ما در شناسایی مطالب کلیدی به شما کمک می کنیم تا شانس یک خرید خوب را به حداکثر برسانید.

وز وزی نباشید

هیچ چیز ناامیدکننده تر از موهای وزشده و پف کرده بعد از سشوار نیست. تولید یون، جدیدترین اتفاقی است که در سشوارهای جدید دیده می شود. سشوارهایی که دارای این تکنولوژی هستند یک مولد تولید کننده یون دارند. مولکول های آب تحت تأثیر یون ها شکسته می شوند و به این ترتیب، زمان خشک شدن مو کاهش می یابد.

این قابلیت، علاوه بر این که موی شما را سریع تر خشک می‌کند با حفظ چربی داخل تار مو، آسیب کم تری به مو وارد کرده و از به هم چسبیدگی و وز شدن مو جلوگیری می‌کند و رطوبت و شادابی رشته های مو را حفظ می کند. بنابراین چه سشوار فیلیپس می خرید، چه سشوار رمینگتون و یا هر مارک دیگری، خیلی بهتر است که قابلیت تولید یون را داشته باشد.

خاصیت کهربایی سشوار

حتماً تاکنون اسم تورمالین یا کهربا را شنیده اید. تورمالین یک سنگ معدنی نیمه قیمتی است که در حرارت بالا به صورت طبیعی، یون منفی تولید می کند. این مواد معدنی را به روکش سشوار اضافه می کنند تا وزشدگی و آسیب دیدن موها هنگام سشوار کشیدن را کاهش دهند. در واقع سشوار تورمالین دار به روش متفاوتی، باعث انتشار یون های فعال بیشتر است. معمولاً قیمت سشوار رمینگتون یا دیگر سشوارهای تورمالین دار، نسبت به محصولات مشابه گران تر است.

2

سشوار سرامیکی

سشوارهای سرامیکی دارای المنت حرارتی سرامیکی‌ هستند. سرامیک ماده خاصی است که دارای ویژگی هدایت گرما به صورت یکنواخت است؛ پس حرارت تولید شده توسط آن به مو آسیب نمی‌زند چون گرما را به صورت یکنواخت توزیع می‌کند. بنابراین بهتر است سشواری که می خرید سرامیکی باشد.

تکنولوژی اشعه مادون قرمز

تکنولوژی گرمای مادون قرمز عموماً در سشوارهای تورمالین یافت می شود. این نوع سیستم خشک کردن مو، تأثیر ملایم تری بر مو دارد، مخصوصاً در مواقعی که از سشوار برای حالت دادن مو استفاده می کنید. در استفاده از سشوارهای مادون قرمز، موها می‌توانند گرمای بیشتری را بدون هیچ گونه صدمه ای تحمل کنند.

تکنولوژی دیفیوز سشوار

دیفیوزر برای موهای مجعد خیلی خوب کار می‌کند. این روش با آهسته کردن مراحل خشک کردن مو، باعث می‌شود که جعد طبیعی موها به همان زیبایی باقی بماند. همچنین اگر موهای شما کاملاً صاف است، دیفیوزر به موها کمی‌حجم و حالت می‌دهد.

3ویژگی های اضافه چطور؟

عبارات فنی که باید از آن ها آگاه باشید، گفته شد. امکان تعویض فیلتر، امکان تنظیم درجه حرارت، سرعت و دکمه باد سرد هم شاید ساده به نظر برسند ولی مهم هستند. مثلاً سشوار پرنسلی دارای سه حالت دمایی سرد، گرم و داغ هستند. سری های مختلف مانند دیسپانسر، متمرکزکننده، ماساژور و .. هم بسته به نیازتان می تواند سایر قابلیت هایی باشد که نسبت به کاربرد و سلیقه شما متفاوت می باشند.

لینک کوتاه:https://1sl.ir/WcafS