سیاست حفظ حریم شخصی

دینگ لند متعهد می شود حریم خصوصی افرادی که از سایت dingland.ir بازدید و یا استفاده می نمایند را حفظ نموده و به آن احترام بگذارد.

شما به هنگام ثبت نام در دینگ لند بایستی مشخصات تایید هویت خود از قبیل : نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و … را در محل های مورد نظر درج نمایید.
در هنگام استفاده از دینگ لند ممکن است از شما خواسته شود تا برخی اطلاعات را وارد کنید. اطلاعات خواسته شده فقط برای مقاصد ذکر شده در هنگام درخواست استفاده خواهد شد و نزد ما کاملا محفوظ باقی خواهند ماند.
ما اطلاعات شما را در پاسخ به درخواست یک احضاریه، درخواست دادگاه یا یک فرآیند قانونی و یا دفاع از حقوق قانونی خود در برابر ادعایی ممکن است در اختیار مراجع قانونی قرار دهیم.
ما به اشخاص حقیقی و حقوقی که تبلیغات خود را بر روی دینگ لند قرار می دهند، اجازه می دهیم اطلاعات بازدیدها (اطلاعات کلیلک ها، انواع مرورگرها، ساعت و تاریخ، عنوان تبلیغات کلیلک شده و مرور شده و …) را بصورت ناشناس در اختیار داشته باشند.
ما مسئولیتی در قبال هرگونه سیاست های حفظ حریم شخصی طرف ثالث که از طریق تبلیغات و یا پیوند به آنها دسترسی دارید را نداریم و شما بایستی سیاست های حفظ حریم شخصی طرف ثالث را بررسی نمائید.
ما در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا به روز آوری این سیاست حفظ حریم شخصی را برای خود محفوظ می دانیم و هرگونه تغییر در این سیاست ها را از طریق همین صفحه به اطلاع شما خواهیم رساند.
با توجه به فعالیت بین المللی دینگ لند، برای ارائه خدمات بهتر، اطلاعات ممکن است به سرورهایی در کشورهای دیگر انتقال داده شوند. هرگونه انتقال اطلاعات همراستا با قوانین حفاظت از داده ها بوده و این سرورها تحت مالکیت رسمی دینگ لند خواهند بود.
در صورتی که اطلاعات کاربری شما (که هویت شما را تایید می کنند مانند ایمیل) تغییر کند و یا دیگر علاقه ای به استفاده از سرویس های ما نداشته باشید، می توانید از قسمت ویرایش اطلاعات، آنرا اصلاح نموده و یا حذف اطلاعات شخصی را انجام دهید. این کار می تواند از طریق بخش کاربری و یا توسط پشتیبانی دینگ لند، براحتی و در هر زمان ممکن انجام شود.
دینگ لند دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها مدیر سایت که ارتباط مستقیم با کاربران را دارند، امکان دسترسی به کلیه اطلاعات را خواهند داشت.
کلیه رمزهای عبور به صورت رمز شده نگهداری شده و در فرآیند رمزگذاری بیشترین تلاش در استفاده از الگوریتم ها و روش های پیشرفته شده است.
کلیه اطلاعات مربوط به سیستم در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.
کوکی ها فایلهای اطلاعاتی هستند که روی کامپیوتر شما ذخیره می شوند تا به وب سایت ها کمک کنند که شما را بخاطر بیاورند. دینگ لند با استفاده از کوکی ها در خصوص نحوه استفاده شما از دینگ لند اطلاعات جمع آوری می کند.
کاربر همواره مجاز است که اگر مرورگر وی اجازه دهد کوکی های ما را نپذیرد. اگرچه انجام چنین کاری ممکن است باعث شود که کاربر قادر به استفاده از ویژگیهای خاصی از سایت نباشد و مجبور شود جهت استفاده از خدمات ویژه ای بر روی سایت مکررا اطلاعاتی را وارد نماید.
دینگ لند با استفاده از سیستم های معتبر به صورت مستقیم و غیر مستقیم اقدام به ارسال ایمیل در قالب خبرنامه به شما خواهند نمود تا از این طریق بتوانیم اطلاعات جدیدی در مورد دینگ لند به شما ارائه نمائیم. شما در هر زمان می توانید دریافت چنین ایمیل هایی را لغو نمائید.
اگر هر گونه سوال، پیشنهاد، انتقاد و یا ابهامی در رابطه با سیاست حفظ حریم شخصی (Privacy Policy) دارید، لطفا با ما مطرح نمایید.