قوانین و مقررات

قوانین و مقررات
عضویت در سایت دینگ لند رایگان است.
کاربر مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، تلفن و ایمیل) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر به عهده خود کاربر خواهد بود.
ارتباط دینگ لند با کاربران از طریق dingland.ir برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (ایمیل، تلفن و …) صورت می پذیرد.
ما تمام مالکیت و حقوق آرم ها و علائم تجاری مربوط به این وب سایت را برای خود محفوظ می دانیم.
به منظور تعمیرات دوره‌ای، ممکن است این سایت به‌طور موقت غیرقابل دسترس ‌شود و کاربران حق اعتراض ندارند.
ما مسئول خسارت شما، چه مستقیم چه غیر مستقیم، که ناشی از عوامل غیرمنتظره، مانند حوادث و بلایای طبیعی، تغییرات دیگر سرویس دهنده های همکار و … نیستیم. شما موافقید که ما را به خاطر وقفه در خدمات یا از بین رفتن اطلاعات مسئول نمی دانید.
دینگ لند هیچ گونه مسئولیتی را در خصوص کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حیطه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
این وب سایت بر مبنای سیستمی طراحی شده که شامل “ضمانت” نمی باشد؛ در نتیجه دینگ لند هیچ تعهدی چه صراحتاً و چه تلویحی و یا قانونی و یا از نوع دیگر به شما نمی دهد که: اطلاعات و داده های این وب سایت کامل، دقیق، موثق، به جا، بدون تخطی باشند. یا دسترسی به این وب سایت بی وقفه، بدون اشکال باشد و این که هر توصیه و نظر ارائه شده توسط این وب سایت، صحیح و یا قابل استناد باشد.
استفاده و مرور و جستجوی شما در سایت، با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. دینگ لند تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.
با وجود آنکه دینگ لند تلاش معقول خود را جهت دقت در تایید آگهی‌ها و صحیح بودن اطلاعات سایت بکار مى‌بندد ولی به هیچ وجه صحت آنها را تضمین یا ادعا نمى‌ نماید. دینگ لند هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آگهی‌های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها، در این سایت به عهده نمی‌گیرد.
آگهی‌ها در دینگ لند، توسط اشخاص و شرکت‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع ارتباط حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد و صحت و سقم آن توسط دینگ لند ادعا و یا تضمین نمی‌شود.
دینگ لند در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده باشد و یا لینک آن در سایت قرار دارد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از دینگ لند ایجاد شده‌اند. دینگ لند بعنوان ناشر یا مروج مطالب مندرج در این سایت‌ها عمل نمى‌کند.
صِرف حضور در سایت چه در قالب کاربر میهمان و یا عضو شده در سایت، دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه و قوانین مربوط به متن کامل قانون جرائم رایانه‌ ای بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.
قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.
دینگ لند مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این «قوانین و مقررات» را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از «قوانین و مقررات» جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.