مهاجم اروپایی جایگزین مهاجم برزیلی سرخ‌پوشان شد

1229

15388500 - مهاجم اروپایی جایگزین مهاجم برزیلی سرخ‌پوشان شد

در پی بحث جذب مهاجم برزیلی به پرسپولیس و لغو قرارداد این بازیکن در لحظه آخر، حالا بازیکنی صربستانی جایگزین او خواهد شد.

به گزارش دینگ لند به نقل از فرارو، پروژه جذب مهاجم برزیلی این روزها برای باشگاه پرسپولیس خبر ساز شده و هیچکدام از گزینه‌های مد نظر سرمربی جذب نشد.

بحث جذب یک مهاجم در پرسپولیس به یکی از چالش‌های اصلی این باشگاه تبدیل شده است. سرخپوشان تا کنون با بیش از پنج مهاجم وارد مذاکره شدند و حتی با برخی از آن‌ها تا مرحله عقد قرارداد هم پیش رفتند، اما سرانجام در لحظه آخر اتفاقی این انتقال را منتفی کرد.

آخرین بازیکنی هم که با این باشگاه لینک شده بود، آلف مانگا بازیکن شاغل در سری B برزیل بود. باشگاه پرسپولیس در ابتدا با ارسال نامه به باشگاه مربوطه شرایط را برای جذب او جویا شد و سپس با درخواست باشگاه برزیلی و خواسته‌های بازیکن موافقت کرد، اما به یکباره این بازیکن رقم پیشنهادی را بیشتر کرد تا این انتقال منتفی شود.

حال یک بازیکن دیگر اروپایی شاغل در لیگ صربستان به گل‌محمدی معرفی شده و ظاهرا مورد پسند سرمربی پرسپولیس هم قرار گرفته است، اما رقم بالای درخواستی این بازیکن مهمترین مشکل برای جذب او است.

این بازیکن در سال‌های اخیر به اردوی تیم ملی کشورش هم دعوت شده، اما هم پست بودن او با یکی از مهاجمان سطح اول جهان فوتبال موجب شده تا او شانس بازی چندانی در تیم ملی کشورش نداشته باشد.

با این حال باید دید که در نهایت تکلیف جذب مهاجم خارجی چه خواهد شد.

لینک کوتاه:https://1sl.ir/buNQI